/Access Bars® 32 magických bodů na hlavě
Access Bars® 32 magických bodů na hlavě2019-01-31T13:03:53+00:00

Access Bars®

 

32 magických bodů na hlavě – jsou jako harddisk tvého mozku/počítače, kde se nacházejí elektromagnetické náboje všech tvých myšlenek, pocitů, názorů, vzpomínek a emocí, které tě  oddělují jakémukoliv přijímání.

Access Bars je jedna z metod Access Consciousness, kterou vytvořil zakladatel Gary Douglas. Je to jednoduchá a zárověň účinná metoda, která rozproudí tok energie a působí jako myšlenkový RESET tvého harddisku, kde dochází k pozitivní změně tvého vědomí.

Každý bod má specifický význam, např. Léčení, Tělo, Radost, Stáří, Kreativita a Bohatství. Skrze jemné dotyky prstů v různých kombinacích, dojde k spomalení mozkových vln a tímto dochází k odblokování a znovu nastartování s úplnou lehkostí. Jako když zapneš světlo v tmavé místnosti a zničeho nic, je vše osvětlené. V této chvíli se můžou tvé zakořeněné názory a minulost změnit a spustí se něco úžasného, teď a tady v přítomném okamžiku.  BARS to umožňují.

Jaké by to bylo, kdyby to bylo ještě lepší?

Co je ještě možné?

Každá Bars-session je jiná a k tomu ještě neuvěřitelně uvolňující a pečlivá – obvykle trvá ca. 60 – 90 minut. Nejhorší, co se může stát při Bars-seanci, je pocit plného uvolnění, jako po skvělé masáži. A to nejlepší, co se může stát, je, že se tvůj život s úplnou lehkostí rozvine, jelikož dojde k smazání programů, které tě omezují.

Co se může po Access Bars®-Seanci stát:

  • uklidnění myšlenek
  • naplnění energie
  • Symptomy stresu se uklidní
  • Regenerace těla se urychlí
  • odstranění bloků psychického i fyzického rázu
  • zlepšní milostných vztahů, či vztahy k ostatním jsou intenzivnější, či dochází k změně
  • příchod úlevy a radosti do života

Access Bars® Sezení bez Clearings
ca. 60 – 90 minut / 1000,- CZK

Access Bars® Sezení s Clearings
ca. 60 – 90 minut / 1500,- CZK

Kontakt přes Email: info@gabriela-coaching.eu

Pokud máš zájem o více, můžeš shlédnout následující videa. (EN a DE)

[/fusion_youtube]

 

Co se děje při Bars-seanci? Tohle video mě úplně fascinovalo. Ve velmi krátké době, dochází ke změně v našem mozku. Americký neurovědec Dr. Jeffrey Fannin a zakladatelé Access Consiousness Gary Douglas & Dr. Dain Heer. Toto video je v originále s německými titulky. Bohužel nejsou tyto videa ještě v češtině.

[/fusion_youtube]

německy tady:

[/fusion_youtube]

 

 

Verbalní Procesy Access Consciousness®

Otázka posiluje, odpověď omezuje.

Verbalní procesy jsou dynamickým nástrojem Access Consciousness®. Jde o to, zůstat v otázce a nečekat usilovně na odpověď.

Otázky zpochybňují tvé myšlenkové procesy, přesvědčení,  úsudky a názory. Tímto dochází k vyvolání omezení a úsudků na světlo.
Otázky umožnují, ti uvědomit si, jak si můžeš vytvořit život o kterém se ti ani nesnilo.

U verbalních procesů, není důležité všemu rozumět, jelikož nedochází ke změně skrz rozum. Skrz verbální procesy, můžeme zničit vazbu energetického náboje k určitému tématu, aniž bychom museli znát jeho původ. Jakmile dané téma nemá žádný náboj, stává se pro nás nedůležité.

Pokud jsi v nečem uvízl /-a a máš určité téma, které tě zajímá či máš zájem o změnu, dochází k uvolnění blokád, které se schovávají za ním. Verbální proces obchází, logické myšlení rozumu a velmi rychle dochází ke změně, při které se otevírají nové dveře a možnosti.

Clearing Statement: „Right and Wrong, Good and Bad, POD and POC, All 9, Shorts, Boys and Beyonds“

Clearing – Online-Seance (per Skype či telefonicky whatsapp)

1 Thema – 20 minut / 600,- CZK

Termin!